Skauting piłkarski ufundował synkowi okazję na najważniejsze turnieje

Nasz pierworodny okazał się być niezmiernie utalentowany. Od dawna interesował się grami drużynowi, ale popularna noga stała się dla niego namiętnością. Porusza się niesłychanie zręcznie podczas meczów, a dodatkowo wydaje się mieć duże umiejętności więc regularnie strzela gole. Napawaliśmy się, iż posiada własne zainteresowanie, lecz zarazem zdawaliśmy sobie sprawę, iż trzeba tą pasję non stop poprawiać. Zaniechany talent to wielka strata. Sam nauczyciel zajęć sportowych dostrzegł, iż Marcin wyśmienicie gra w futbol więc możemy syna wysłać do drużyny. Zaproponował mi wstąpienie na stronę http://concept4soccerpoland.com/pl/skauting, bowiem spółka Concept 4 Soccer załatwia skauting piłkarski. Jest to wersja rekonesansu w toku meczu, w konsekwencji czego małoletni utalentowany reprezentant posiada możliwość ażeby wejść do zawodowej ekipy piłkarskiej. Wiedzieliśmy, że mecze ocenia skaut piłkarski a dodatkowo wybiera najwybitniejszych reprezentantów. Mój dzieciak wyśmienicie mógł się w tym sprawdzić, skutkiem tego wybraliśmy się na skauting. Instytucja przygotowująca skauting piłkarski wydawała się najbardziej atrakcyjną, która inwestuje w nieletnich futbolistów i dostarcza piłkarzom sposobność działania z najlepszymi zawodnikami w Polsce albo za granicą.

Zarejestrowaliśmy dziecko na obozy piłkarskie

Skauting został wykonany na celowo zaprojektowanym treningu w Hiszpanii przez tą samą instytucję. Co więcej organizacja załatwia tanie obozy piłkarskie, dlatego nie płaciliśmy dużo pieniędzy za szkolenie. Na stronie internetowej http://concept4soccerpoland.com szkolenia piłkarskie mieliśmy sposobność sprawdzić w jaki sposób wyglądają etapy szkolenia w piłce nożnej a także poznaliśmy załogę pracowników. Zatrudnieni w firmie są fachowcami a dodatkowo współdziałają z wieloma ośrodkami sportowymi. Mój syn pomknął na szkolenia piłkarskie , które trwały 11 dni do Hiszpanii. Okazał się być wartościowo przeanalizowany przez skauta zaś w efekcie tego został pozyskany do teamu europejskiej klasy dla nastoletnich piłkarzy.

Obozy piłkarskie to przesłanka do lepszego rozwoju

Pojęliśmy jak istotne będzie wysyłanie naszego dziecka na ponowne obozy piłkarskie. Dlatego ostatnio też był w Hiszpanii a tam rozgrywał mecz z zawodową ekipą. Wkrótce wyrusza na kolejny turniej gdzie dobrnie na kolejne etapy szkolenia w piłce nożnej. Stwierdziliśmy, że może to być najlepsza opcja zaś nasz małolat będzie mógł się uczyć. Wydaje się niesłychanie podekscytowany i co więcej po wielokroć wyrażał wdzięczność za to, że zdecydowalibyśmy o sportowej karierze syna.