Uraz w czasie urlopu

W ciągu ostatnich wakacji pomknąłem na południe Polski żeby połazić po szczytach góry. Zdecydowałem aktywnie odpocząć, toteż poszedłem na wycieczkę o brzasku. Jak maszerowałem do miasta nie dostrzegłem dziury więc wywróciłem się.

Niestety uraz okazał się bolesny i nie byłem w stanie poruszać się. Jakimś sposobem dokuśtykałem do mojego pokoju natomiast następnie wyjechałem do przychodni. Prześwietlenie pokazało, że skręciłem staw i nie dałbym rady chodzić na eskapady górskie. Czułem smutek, iż tak skończyły się me pomysły na wczasy. Po 3 dniach wróciłem do Krakowa a stopa nadal rwała. Nie pomagały żadne okłady, w związku z tym następnego popołudnia pojechałem do przychodni.

Doktor zalecił odciążyć kostkę

Lekarz zakomunikował, iż bardzo dobrym wyjściem na szybką kurację będzie stabilizacja nogi przez nałożenie specjalnego stabilizatora kończyny. Ponadto przedstawił dla mnie zdrow-med.pl sklep ortopedyczny kraków, w jakim będę mógł zakupić pomocne produkty rehabilitacyjne. Następnego dnia pojechałem do sklepu medycznego Zdrowie gdzie sprawdziłem sprzedawane stabilizatory. Właściciel sklepu był nadzwyczaj życzliwy. Z wykorzystaniem profesjonalnych rad kupiłem należyty sprzęt. Powinienem zakładać ortezę co najmniej 5 tygodni. Zaledwie po kilkunastu godzinach zwróciłem uwagę na poprawę w chodzeniu. Byłem zadowolony, jako że nareszcie byłem w stanie bez trudu chodzić a także jeździć autem. W trakcie kontroli lekarskiej wyszło na jaw, iż kostka całkowicie wykurowała się. Byłem w stanie bezproblemowo chodzić nie wkładając ortezy. Postanowiłem, iż jeszcze raz wybiorę się w Tarty żeby znowu zrelaksować się na łonie natury. Zająłem noclegi w trzecim tygodniu sierpnia i jak nadszedł czas wybrałem się w Karpaty. Pogoda dogadzała natomiast na szlakach okazało się być bardziej nastrojowo.

Ta podróż była milsza

Dla pewności po raz kolejny stałem się ostrożniejszy a przez to nie złapałem żadnego urazu. Odpocząłem a w konsekwencji wcześniej założonego stabilizatora kończyna mogła być w pełni ruchoma zatem nie doskwierała w trakcie wspinaczek. Sklep medyczny z Krakowa zarekomendowałem także swe siostrze, jaka ma trudności z chodzeniem i wymaga pomocniczego obuwia ortopedycznego. Ostatnio nabyła właściwe sprzęty, które pozwalają jej na chodzenie pozbawione uczucia dyskomfortu. Udostępnione w sklepie produkty wydają się niedrogie a personel sprawia, iż zyskujemy radość z dokonanego zakupu.